Online Bayrak Satışı
onlinebayraksatisi

Online Bayrak Satışı

bayrak satışı,bayrak al,bayrak satış,bayrak satın al bayrak sepeti,online bayrak satışı,Bayrakçı,Bayrak satışı makam direkleri,flama
 
 Bayrak
 Plaj Bayrağı
 Flamalar Bayraklar
 Masa Bayrağı
 Telalı Makam Bayrağı
 Atatürk Posteri
 Okul Flaması
 Roll Up Banner
 Parti Bayrakları
 Bayrak Direkleri
 Üçgen Beşgen Süs Flamaları
 Dijital Baskı Bez Branda Afiş
 Bayrakçı

Ana Sayfa >> Dijital Baskı Bez Branda Afiş >> Belediye Başkan Adayı Afiş Fiyatı >> CHP Belediye Başkan Adayı AFişi

CHP Belediye Başkan Adayı AFişi

imajlar/bayrakresim/51479519a3-2-750099.jpg Dijital Baskı Bez Branda Afiş ürün kategorisinin Belediye Başkan Adayı Afiş Fiyatı alt kategorisinde bulunan "CHP Belediye Başkan Adayı AFişi" ürünü hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki açıklamalara göz atabilirsiniz.

Belediye Başkanı adayları afişlerinin baskıları raşel kumaştan imal edilmektedir.Genelde 100×150 cm , 150×225 cm, 200×300 cm , 300×450 cm , 400×600 cm ve 600×900 cm ebatlarında Belediye Başkanı adayı afişi baskıları yapılmaktadır. özel dijital bayrak baskı makinesi ile hem bayrakları hem de Belediye Başkanı adayı afişi baskıları bunun yanı sıra Atatürk ve Cumhurbaşkanı posterlerini yüksek kalitede imal etmektedir.
Poster baskılarında dikkat edilecek hususlardan biri ise baskıya gönderilmeden önce poster çalışması photoshop veya coreldraw da eğer birebir ebatlarda çalışılıyor ise örneğin poster baskımız 200×300 cm ise bunu bahsettiğimiz programlarda 200×300 cm ebatında ise çalışma alanımız 72 DPİ olarak export edilsede bir problem olmaz ama bunun yerine 200×300 cm lik bir poster çalışmasını photoshopta veya diğer grafik programlarında 50×70 cm olarak çalışıp bunu 72 dpi’de exportlarsak bunu 200×300 cm olarak büyüttüğümüzde poster çalışmasında pixeller ortaya çıkacaktır buda baskıda ister istemez kalite kaybına yol açacaktır.Bunun için baskıya poster çalışması gönderirken birebir ebatlarda veya 150 dpi yada 300 dpi olarak export etmemiz lazım.


Etiketler: CHP Belediye Başkan Adayı AFişi

Anahtar Kelimeler:

CHP Belediye Başkan Adayı AFişi Modelleri Nedir? :CHP Belediye Başkan Adayı AFişi modelleri için yukarıdaki ürünleri ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca benzer CHP Belediye Başkan Adayı AFişi modellerini görmek için yukarıdaki kategoriler bölümüne göz atabilir, başka modellere ulaşabilirsiniz.
CHP Belediye Başkan Adayı AFişi Fiyatları Nedir? :CHP Belediye Başkan Adayı AFişi ürünlerinin fiyatları sitemizde uygundur. Firmamız CHP Belediye Başkan Adayı AFişi modellerini çok kaliteli malzemelerden üretmektedir. CHP Belediye Başkan Adayı AFişi modellerinin fiyatları için yukarıdaki ürünlere tıklayabilir ve fiyat seçeneklerini görebilirsiniz.
CHP Belediye Başkan Adayı AFişi ölçüleri kaçtır? :CHP Belediye Başkan Adayı AFişi modellerinin çeşitli ölçüleri bulunmaktadır. Yukarıdaki ürünlere tıklamanız halinde fiyatlara göre seçenekleri görebileceksiniz. Her CHP Belediye Başkan Adayı AFişi modeli için farklı malzeme ve ölçü seçenekleri bulunmaktadır.
CHP Belediye Başkan Adayı AFişi modellerini nereden alabiliriz? :CHP Belediye Başkan Adayı AFişi ürünlerini kendimiz üretmekteyiz. Bu ürünleri yukarıdaki resimlere tıklayarak sepete ekleyebilir ve online kredi kartı ile güvenle satın alabilirsiniz.0216 565 15 16 - 0552 242 38 84
Hamzayerlikaya Bulvarı Cumali Sokak No:1 A / Ümraniye / İstanbul
0216 565 15 16 - 0552 242 38 84
Hamzayerlikaya Bulvarı Cumali Sokak No:1 A / Ümraniye / İstanbul